Hlavní činností společnosti Bezbanky je poskytování krátkodobých podnikatelských úvěrů. Naším cílem je finančně podporovat podnikatele tak, aby byli schopni rychle reagovat na obchodní příležitosti a realizovat nadprůměrný zisk. Naše výsledky opíráme o rychlost reakce na klientovu potřebu, jistotu návratnosti poskytované částky, férový přístup a dlouhodobé vztahy.

Naší největší předností je rychlost. Půjčování peněz se věnujeme přes 20 let. Nezajímají nás plány, výkazy, obraty. Zajímá nás, z čeho úvěr splatíte, a nejdůležitější je pro nás kvalita nabídnutého zajištění. A vše především rychle. Čas máte ve svých rukou. U nás nepoznáte lhůty pro zpracování odhadu nemovitosti, nebudete čekat na schválení úvěru, nebo na vyhotovení smluv.

Jsme součástí investičního fondu RENDIT, který nám zajišťuje dostatek zdrojů pro poskytování finanční podpory podnikatelům. Fond se zaměřuje na zajištěné úvěry malým a středním firmám a na speciální financování unikátních tržních příležitostí.

Jsme také členy zájmového sdružení právnických osob SOLUS, provozujícího pozitivní a negativní úvěrové registry.

Sami jsme podnikatelé. Víme, co podnikatelé potřebují. Každou žádost posuzujeme individuálně a snažíme se našim klientům, v případě, že mají ručení, vyjít maximálně vstříc.

Jak to vše začalo

Rozhovor s majitelem Petrem Vencálkem

Chci si půjčit

Jméno a příjmení*

E-mail*

Telefon*

S čím vám můžeme pomoci?*

Položky označené hvězdičkou* jsou povinné.
Děkujeme. Co nejdříve Vás bude kontaktovat naše kancelář.